STOWARZYSZENIE GMIN GÓRNEJ NARWI zaprasza na swoje stoisko podczas imprezy „Podlaskie Gminy Wiejskie w Warszawie”

17.05.2009 Plac Teatralny w Warszawie

Zapraszamy na stoisko Stowarzyszenia Gmin Górnej Narwi podczas imprezy Podlaskie Gminy Wiejskie w Warszawie 17 maja 2009 r. Stoisko wyposażone w informacje turystyczne oraz produkty lokalne z terenów naszych gmin można będzie odwiedzić na Placu Teatralnym w Warszawie w godzinach 10.00 – 18.00.

Każdy, kto odwiedzi nasze stoisko będzie mógł dowiedzieć się więcej o atrakcjach turystycznych z terenów naszych gmin oraz zaopatrzyć się w spożywcze produkty lokalne lub unikatowe rękodzieło wykonane przez twórców sztuki ludowej. Będzie to także okazja do zapoznania się z działalnością naszej organizacji oraz inicjatywami lokalnymi, które powstają na terenie gmin: Narew, Narewka, Wyszki, Poświętne, Suraż, Turośń Kościelna, Łapy, Sokoły, Kobylin Borzymy, Choroszcz, Tykocin, Zawady, Krypno, Knyszyn oraz Dobrzyniewo Duże.

Podczas imprezy swoją twórczość zaprezentują między innymi Pani Anna Sawicka (www.aniolyani.yoyo.pl) oraz Grupa Krypniańskich Kobiet Przebojowych (www.kobiety.mtwkrypno.com).  Szczególnie warte uwagi będzie widowisko „Pojedynek Wojów” w wykonaniu Wojów z Nawii, który będzie można zobaczyć na żywo o godzinie 11.20.